טלפון03-5715560
banner
banner

קניין רוחני

שתף אותי
    
"בעבר נאמר שאם תשים כמות אין-סופית של קופים ותתן לכל אחד מהם מכונת כתיבה, אחד מהם יכתוב בסוף יצירת מופת. עכשיו, בעזרת האינטרנט זה הוכח כלא-נכון."
רוברט וילנסקי
 
עולם הקניין הרוחני איננו נחלתו של כל עורך דין ויש צורך בהבנה מעמיקה וניסיון מצטבר על מנת לדעת כיצד להגן על קניין רוחני.
 
המונח "קניין רוחני" מתחלק ל - 4 סוגים עיקריים: פטנטים, סימני מסחר, מדגמים וזכויות יוצרים. כל אחר מהתחומים הללו מצריך הבנה, ידע וניסיון על מנת ליתן ייעוץ מקצועי ומיטבי ללקוח.
 
למשרדנו ידע וניסיון רב בתחום הקניין הרוחני ודיני האינטרנט והרשת. משרדנו מייצג ממציאים מתחומים שונים ועוסק ברישום פטנטים, סימני מסחר ומדגמים בפני רשות הפטנטים בארץ ובעולם.
 
המשרד מספק ליווי משפטי שוטף לחברות ועסקים בכל קשת תחומי הפעילות של העסק, כגון הסכם מייסדים/יזמים, הקמת חברה, שותפות או עמותה, התקשרויות עם עובדים, תוכניות אופציות, הסכמים עם בכירים, הסכמי ייעוץ, הסכמים על ספקים, מפיצים, Resellers, VAR, הכנה למכרזים, רישיונות שימוש לתוכנה וטכנולוגיה, תנאי שימוש באתר אינטרנט והסכמי גיוס השקעות. 
 
סכמים לפיתוח תוכנה, הסכמי רישוי לתוכנה, תנאי שימוש ומדיניות פרטיות באתרי אינטרנט, ייעוץ הנוגע להפעלת אתרי אינטרנט, רישוי ומכירה של טכנולוגיה, הסכמי OEM, ייעוץ בנוגע לחוק הספאם, ייעוץ בנוגע לרשתות חברתיות וחוות דעת בתחומים אלה.
 
ליווי סטארטאפים – תחום הכלול בתוך ליווי החברות והעסקים, אולם לאורך השנים פיתחתי התמחות מיוחדת בליווי סטארטאפים תוך היכרות עם צרכיהן המיוחדים, לרבות האילוצים הכלכליים של גופים כאלה, המעבר מייזום ורעיון לטכנולוגיה, גיוס משקיעי Pre-Seed ו-Seed, גיוס יועצים והגנה על הקניין הרוחני.
 
בתוך כך, המשרד עוסק ברישוי ומכירה של קניין רוחני, הגדרת הקנין הרוחני של העסק וההגנה עליו, הגנה על שמו המסחרי של העסק ועל שם המתחם (Domain) של אתר האינטרנט שלו, רישום סימני מסחר, מדגמים ופטנטים. ליטיגציה בתחום זה לרבות בתחום עוולות מסחריות ועוד.