טלפון03-5715560
banner
banner

משרד פרמינגר ושות` - תחומי התמחות הפירמה

מטרתו של המשרד היא להעניק ללקוח את השירות האישי והמקצועי הטוב ביותר. על כן, המשרד דוגל בשיטת ה"משפטנות מונעת" משמע, למידת עסקיו של הלקוח ברמה המשפטית ומתן ייעוץ לשם מניעת תקלות או בעיות משפטיות אשר עשויות להתעורר בעתיד. בכך מתאפשר ללקוח להמשיך לנהל את עסקיו בצורה האופטימאלית ולהסיר ממנו דאגות משפטיות בעתיד וממילא חיסכון בכסף ומשאבים.
משפט אזרחי

משפט אזרחי

אנחנו מאמינים שליוויו של לקוח איננו מסתכם אך ורק בהכנת מסמך משפטי כזה או אחר. על כן, אנו מספקים מטרייה רחבה של ייעוץ משפטי אשר מספקת ללקוח הגנה משפטית רחבה ככל שניתן במסגרת עסקיו.

דיני אינטרנט ומחשבים

דיני אינטרנט ומחשבים

על אף שמחשבים ורשת האינטרנט הנם חלק בלתי נפרד וחשוב מעולמנו, האינטרנט יצר כללי "משחק" חדשים בין היתר גם בתחום המשפטי.

דיני תקשורת

דיני תקשורת

המשרד מייצג מספר חברות פרסום רבות כגון חברת גיתם BBDO, ארואטי ברמן GPS, אנדרומדיה בע"מ ועוד במתן ייעוץ משפטי שוטף בעניינים הקשורים בדיני תקשורת בכלל ודיני הרשות השנייה בפרט תוך התייחסות לממשק שבין זכויות קניין רוחני לדיני תקשורת.

קניין רוחני

קניין רוחני

עולם הקניין הרוחני איננו נחלתו של כל עורך דין ויש צורך בהבנה מעמיקה וניסיון מצטבר על מנת לדעת כיצד להגן על קניין רוחני.

מופעי זמר

תביעות ייצוגיות

המשרד מתמחה בתחום התובענות הייצוגיות ועוסק בכך באופן נרחב ומייצג הן תובעים ייצוגיים והן חברות נתבעות בהליכים מורכבים אלה. במהלך השנים המשרד עסק בעשרות תובענות ייצוגיות והליכים אשר קדמו לאותן תובענות אשר כולם הסתיימו לטובת הלקוח והציבור כולו.

מקרקעין

משרדנו מלווה מוכרים ורוכשים ברכישת הנכס היקר ביותר להם והיא דירת מגורים או שטח מקרקעין. משרדנו ליווה עשרות רבות של עסקאות בתחום זה בין אם דירות יד שנייה ובין אם רכישת דירות מקבלנים.